Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W promocji do każdego posiłku robaczyca gratis! Zgadzam się z jednym z ułomnych który twierdzi że "jak komuś nie pasuje nie musi tam chodzić", tylko.... Co jeśli komuś nie pasuje płacenie za leczenie kogooś kto tam chodzi i śwadomie zaraża się w takiej knajpie? W sklepie nie można używać tego samego noża do sera i wędlin bo to niezgodne z przepisami UE.... Ale wolno serwować posiłki przygotowywane w towarzystwie kotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas nie może być normalnie, zawsze znajdzie się jakaś gnida, która nie lubli zwierząt albo zazdrosny palant , nadgorliwy urzędas, zakompleksiony kontroler. Jak się czyta komentarze to ręce opadają, ilu jest u nas idiotów. Ludzie ! uważacie się za porządnych,  siadacie do wigilijnej wieczerzy w poczuciu religijności - a potem plujecie jadem! co za naród...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad w was tyle jadu ? Wszystko nie pasuje zawsze polakom w kazdym artykule nie wazne na jaki temat ciagle krytyka niezadowolenie , nie ma kwaiarni zle jest zle ... wszedzie znajdziecie tylko wady .. Skad w was tyle goryczy , zazdrosci ... Wstyd mi za polakow i polska mentalnosc . Wszystko wam nie pasuje i tylko narzekacie ciagle te zle miny naburmuszone jakby zyli z akare
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny pomysł. Po. ....leń....cy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki lokal w Lublinie nie ma racji bytu bo Lublin to nadal wschodni zacofany zaścianek. Wlasciciel w koncu zamknie interes zmeczony ciągłymi kontrolami tylko co sie wowczas stanie z kotami? Mam nadzieje, ze nie trafia na ulicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł z kawiarnią z kotami. Dla ludzi, którzy z jakichś powodów nie mogą mieć zwierzaka w domu - idealne rozwiązanie. Brawo za pomysł i realizację! Życzę właścicielowi wytrwałości i sukcesów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W promocji do każdego posiłku robaczyca gratis! Zgadzam się z jednym z ułomnych który twierdzi że "jak komuś nie pasuje nie musi tam chodzić", tylko.... Co jeśli komuś nie pasuje płacenie za leczenie kogooś kto tam chodzi i śwadomie zaraża się w takiej knajpie? W sklepie nie można używać tego samego noża do sera i wędlin bo to niezgodne z przepisami UE.... Ale wolno serwować posiłki przygotowywane w towarzystwie kotów.
To lepiej jak złapie mróz to zakładaj czapke, bo od dzis wale prosto w ryj każdego kto w zimie bez czapki chodzi, nie mam zamiaru placic za czyjąś głupote jak angine złapie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli by się zająć kotami w PSK4. W szpitalu zamiast leczyć chorych hodują i dokarmiają koty. Stąd różne epidemie i choroby , pchły i inne gorsze dziadostwo . Ci co je dokarmiają tłumaczą się że koty jedzą szczury, pytanie co lepsze, i skąd szczury w" sterylnym?" szpitalu. gdzie sterylność z kotami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciele informują, że jutro otwierają. Czy to wyowiedzenie wojny urzędnikom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym pisowskim kraju nigdy dobrze nie będzie. Wstyd po całości. Legalnie, miło z pomysłem ludzie chcą zarabiać to najlepiej ich zdoić i zdusić. Podatki ogromne i zus-y na granicy haraczy. Straszne chamstwo! Czekam tylko aż upadnie ten kraj, a Rosjanie i Niemcy podzielą się miedzy sobą! Brak słów żeby opisać ten najazd bandytów urzędasów kierowanych przez świnię dudę i karła pedała! Niech przeklęty będzie ten kraj i jego tempa zacofana władza! Gińcie śmieci!
Pomijając fakt, że twój post nadaje się do prokuratury. Skąd masz informacje na temat orientacji Jarosława? Z autopsji? To, że ktoś jest starym kawalerem nie znaczy, że jest gejem. Aha! Jeszcze jedno. Dwulicowość środowiska lewaków jest przerażająca. Nie przeszkadza im Biedroń, posłanka Grodzka, aborcja a litują się nad wszelkiej maści zwierzątkami (co nie znaczy, że nad zwierzątami należy się znęcać). I wyśmiewają się z osób niepełnosprawnych (tych, z którymi im nie po drodze). I potrafią nazwać kogoś pedałem. Nie przeszkadzają im radykalni islamiści, a przeszkadzają chrześcijanie. Pies ich je...bał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając fakt, że twój post nadaje się do prokuratury. Skąd masz informacje na temat orientacji Jarosława? Z autopsji? To, że ktoś jest starym kawalerem nie znaczy, że jest gejem. Aha! Jeszcze jedno. Dwulicowość środowiska lewaków jest przerażająca. Nie przeszkadza im Biedroń, posłanka Grodzka, aborcja a litują się nad wszelkiej maści zwierzątkami (co nie znaczy, że nad zwierzątami należy się znęcać). I wyśmiewają się z osób niepełnosprawnych (tych, z którymi im nie po drodze). I potrafią nazwać kogoś pedałem. Nie przeszkadzają im radykalni islamiści, a przeszkadzają chrześcijanie. Pies ich je...bał...
Pełna zgoda. Przeszkadza im, że ktoś jest starym kawalerm, nie  ma żony albo jest niskiego wzrostu a nie przeszkadza im, że ktoś jest czynnym pedałem albo transwestytą. Lewaki, gdzie wasza tolerancja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem "lewakiem " i jestem tolerancyjna więc proszę nie wkładać wszystkich do jednego worka! To tak jakbym cały PiS oceniala patrząc tylko na p.Pawłowicz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem "lewakiem " i jestem tolerancyjna więc proszę nie wkładać wszystkich do jednego worka! To tak jakbym cały PiS oceniala patrząc tylko na p.Pawłowicz!" Co to w ogóle za tekst, przecież przesadna tolerancja to domena lewaków, nikt nie sądzi inaczej. Dlaczego niby to udowadniasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...